O nas

Firma GLOBEX posiada 25 letnie doświadczenie na rynku budowlanym oraz  11 oddziałów w Polsce. Tworzymy sukces naszych Klientów poprzez poznanie ich potrzeb i oferowanie innowacyjnych rozwiązań, tworzących wartość dodaną. Nasza działalność skupia się na kompleksowej obsłudze inwestycji oraz dostawie produktów z zakresu techniki zamocowań , techniki budowlanej oraz ciesielsko – dekarskiej, instalacji (system zawiesi) oraz zabezpieczeń PPOŻ.

Dlaczego Globex?

 • Wieloletnie doświadczenie

  Jako profesjonalna Hurtownia Artykułów Złącznych z doświadczeniem, firma Globex stała się uznanym, godnym zaufania partnerem biznesowym. Obecność w branży od ponad 25 lat umożliwia nam dokładne zrozumienie dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów oraz dostosowywanie się do aktualnych trendów branżowych, dlatego zdecydowanie warto podjąć z nami współpracę, zwłaszcza że nasz asortyment obejmuje takie narzędzia jak gwoździarki; osadzaki; wiązarki + drut i nie tylko.

 • Szeroka oferta produktów

  Odpowiadając na rozmaite oczekiwania klientów, oferujemy w Globex różnorodne produkty w dziedzinie mocowań, dedykowanych usprawnieniu prac budowlanych oraz ciesielsko-dekarskich, włączając w to gwoździarki gazowe, akumulatorowe, osadzaki, wiązarki akumulatorowe + drut, zapewniając ponadto niezbędne elementy do instalacji systemu zawiesi czy też części tworzące zabezpieczenia PPOŻ. Tym samym, niezależnie od indywidualnych preferencji, wspieramy rozwój sektora budowlanego.

 • Konkurencyjne ceny

  Wybierając artykuły tworzące asortyment naszej marki, dbamy o to, aby gwarantować wysoką jakość w konkurencyjnych cenach, co udaje nam się osiągnąć dzięki doświadczeniu i wiedzy fachowców oraz współpracy z producentami znanymi na całym świecie. Naszym specjalistom zależy bowiem na tym, aby przedsiębiorcy lub osoby prywatne mogły bez obciążania budżetu, pozwolić sobie na solidnie wykonane narzędzia, takie jak gwoździarki czy osadzaki gazowe, wiązarki akumulatorowe + drut niezbędne podczas wykonywania prac budowlanych.

 • Stały kontakt z klientem

  Praca specjalistów w Hurtowni Artykułów Złącznych Globex opiera na pomocy klientom, co przekłada się na stały kontakt ze zleceniodawcami, aby lepiej poznać ich potrzeby i oczekiwania. Kompleksowe wsparcie obejmuje w tym wypadku udzielanie porad technicznych, doradztwo przy wyborze odpowiednich produktów oraz pomoc w rozwiązywaniu wszelkich trudności. Dostosowując zakres obsługi do konkretnej osoby, budujemy w ten sposób trwałe relacje biznesowe i zaufanie do naszej marki.

Nawiąż z nami współpracę

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących proponowanych przez nas w Globex usług czy też produktów zachęcamy do skontaktowania się ze specjalistami w dowolnie wybrany sposób. Może to być bezpośrednie spotkanie w siedzibie naszego biura w Poznaniu, kontakt mailowy lub telefoniczny, w zależności od tego, jaką metodę preferuje konkretna osoba. Należy przy tym podkreślić, że bez względu na wybraną formę kontaktu, gwarantujemy profesjonalizm, rzetelność i kompleksową obsługę, aby sprostać różnym oczekiwaniom, udzielając niezbędnego wsparcia.