Gwoździarki gazowe

Gwoździarki gazowe to niezwykle praktyczne urządzenia, które są niezastąpione w branży budowlanej. Produkty tego typu to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego i precyzyjnego sposobu mocowania gwoździ do różnych powierzchni. Hurtowania Globex oferuje Państwu wybór wielu produktów tego gatunku od sprawdzonych producentów. Nasz asortyment charakteryzuje trwała konstrukcja, ergonomiczny design oraz przystosowanie do wielogodzinnej, ciężkiej pracy.

Oferta gwoździarek

tlostopka2

Gwoździarka gazowa IM45GN PASLODE Lithium

Nowoczesne gwoździarki gazowe IM45GN Paslode Lithium to profesjonalne narzędzia, które zapewniają wydajne i precyzyjne mocowanie gwoździ dzięki zaawansowanemu systemowi zasilania. Produkt ten oferuje niezawodną i wygodną pracę na placu budowy. Zapraszamy na stronę tego produktu w celu zapoznania się z jego specyfikacją.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa IM65AF16 PASLODE

Model IM65AF16, przydaje się przy wykonywaniu różnorodnych prac budowlano-remontowych. Wyróżnia się on kompaktowym, a także lekkim designem, co sprawia, że jest wygodny w obsłudze i w utrzymaniu prawidłowego chwytu podczas wbijania gwoździ. Ponadto, jego innowatorska funkcja umożliwia regulowanie siły uderzenia, zapewniając precyzję i niezawodność.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa IM100Xi PASLODE

Dzięki zasilaniu gazowemu oraz zastosowaniu systemu gwoździ łączonych taśmą, gwoździarki Paslode IM100Xi są niezależne od kabli. Ułatwia to ich pracę na placu budowy lub w trudno dostępnych miejscach. Nowoczesne gwoździarki z naszej oferty posiadają wiele dodatkowych i przydatnych funkcji, o których mogą dowiedzieć się Państwo na podstronie produktowej.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa IM90Xi PASLODE

Gwoździarki gazowe IM90Xi od Paslode to profesjonalne narzędzia o dużych możliwościach, dzięki którym mocowanie gwoździ w różnorodnych przestrzeniach okazują się proste. Solidna konstrukcja oznacza niezawodność i długotrwałe użytkowanie nawet w trudnych warunkach, dlatego też model ten charakteryzuje się wszechstronnością.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa PPN50Xi PASLODE

Gwoździarki gazowe modelu PPN50Xi są wyposażone w system regulacji głębokości wbijania gwoździ, pozwalający dostosować sposób mocowania w zależności od rodzaju materiału i wymagań projektu budowlanego. Zachęcamy do zapoznania się z tym produktem i jego cechami charakterystycznymi.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa Impulse ST400i PASLODE

Gwoździarka gazowa Impulse ST400i marki Paslode to zaawansowany sprzęt, zapewniający skuteczne i bezprzewodowe mocowanie gwoździ dzięki zastosowaniu technologii impulsowej, bez konieczności korzystania z dodatkowych źródeł prądu. Jest to wydajne, przenośne i niezawodne narzędzie, z którego warto skorzystać.

Jak wybrać odpowiednią gwoździarkę gazową?

 • Koszt produktu

  Biorąc pod uwagę mnogość wariantów, modeli, funkcji i dodatkowych akcesoriów, które można dokupić, aby gwoździarki były jeszcze bardziej dopasowane do potrzeb konkretnego klienta, nie dziwi fakt, że także same koszty produktów nieco się wahają. Podczas wyboru urządzenia warto zwrócić więc uwagę na jego koszt.

 • Zastosowanie

  Jako że gwoździarki gazowe to wszechstronne urządzenia, które z powodzeniem mogą być używane przy rozmaitych pracach budowlanych, ich zastosowanie jest naprawdę ogromne. Dodatkowo istnieją modele dedykowane do wbijania gwoździ w konkretne powierzchnie, np. drewniane, stalowe lub metalowe, co także należy wziąć pod uwagę.

 • Typy wykorzystywanych gwoździ

  Do najczęściej wykorzystywanych gwoździ, jeśli chodzi o najpopularniejsze gwoździarki gazowe należą chociażby gwoździe dachowe, do konstrukcji drewnianych, gwoździe plastikowe czy też specjalistyczne np. do mocowania izolacji termicznej lub innych komponentów. W zależności od przeznaczenia powinno się więc wybrać gwoździarki do odpowiedniego typu gwoździ.

 • Waga produktu

  Takie akcesoria jak magazynki, akumulator, naboje i inne dodatki do gwoździarki sprawiają, że całe urządzenie staje się cięższe. Jeśli chodzi zatem o odpowiednie ich wyważenie, najlepiej sprawdzić wagę sprzętu już po zamontowaniu wszystkich niezbędnych części, czyli po całym przygotowaniu poszczególnych elementów tuż przed przystąpieniem do wbijania gwoździ w konkretną powierzchnię.

 • Uchwyt

  Gwoździarki Paslode wyróżniają się na rynku wieloma innowacyjnymi częściami umieszczonymi w urządzeniach, jednak jedną z najbardziej charakterystycznych cech tych produktów jest uchwyt. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów jest on wygodny dla użytkownika i nie wysuwa się z rąk w trakcie pracy, niezależnie od jej specyfiki.

 • Moc i ciśnienie podczas pracy

  Wszystkie gwoździarki z naszej oferty posiadają indywidualną specyfikację, pomocną w określeniu mocy i ciśnienia pracy, jakie zapewnia konkretny model. W ten sposób klient samodzielnie lub z pomocą wykwalifikowanego doradcy może znaleźć model dedykowany do wykonania konkretnego zadania, sprawnie, wygodnie i w korzystnej cenie.

Gwoździarki gazowe przystosowane do klientów

Kompleksowa oferta hurtowni Globex obejmuje nie tylko jakościowe produkty, ale także specjalistyczne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu i uzupełniających go dodatków, do których należą gwoździe, naboje, diody LED i nowoczesne systemy. W naszym asortymencie klienci znajdą więc szeroki wybór gwoździarek gazowych, przeznaczonych do różnych celów.

Charakterystyka oferty od Globex

Od lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji, dostarczając produkty między innymi z zakresu techniki mocowań oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych, jak również z obszaru techniki budowlanej. Jako Hurtownia Artykułów Złącznych wciąż się rozwijamy, zapewniając klientom coraz więcej jakościowych produktów, oferując przy tym profesjonalne doradztwo na wysokim poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z naszymi specjalistami!