Wiązarki do zbrojeń

Wiązarka zbrojeniowa to narzędzie, którego używa się na budowie i służy ono do łączenia zbrojeń. Wykorzystywanie sprzętu do tego działania zamiast pracy ręcznej, pozwala znacznie oszczędzić czas oraz energię pracowników, a do tego ułatwia ono zachowanie precyzji podczas realizacji zadania. Akumulatorowa wiązarka wykorzystuje drut do wiązania zbrojenia, zapewniając konstrukcji stabilność, solidność oraz trwałość podczas jej zalewania. Hurtownia artykułów złącznych Globex oferuje swoim klientom szeroki wybór akumulatorowych wiązarek do prętów zbrojeniowych. W swoim asortymencie mamy sprzęty o różnych parametrach, dzięki czemu mogą Państwo znaleźć wiązarki do zbrojeń oraz inne narzędzia dostosowane do ich potrzeb i wymagań. Nasza firma korzysta z rozwiązań sprawdzonych producentów, którzy gwarantują wysoką jakość swoich urządzeń, ich funkcjonalność oraz sprawność utrzymaną przez lata.

Akumulatorowa wiązarka do prętów zbrojeniowych RB441T MAX to model, który różni się od innych produktów tym, że jest lżejszy oraz pracuje szybciej, dzięki czemu wykorzystując go, znacznie oszczędzamy czas oraz naszą siłę. Producent MAX od lat oferuje sprawdzone i wysokiej jakości rozwiązania, które swoje zastosowanie znajdują na placach budowy, znacznie ułatwiając prace tam wykonywane. Przez lata swojej działalności, nieustannie starają się ulepszać swoje produkty tak, by działały sprawniej oraz wykorzystywały nowoczesne technologie. Akumulatorowa wiązarka do zbrojeń firmy MAX ułatwia dostęp do mniejszych przestrzeni między prętami, ma większą moc oraz jest wydajniejsza. Ponadto, zapewnia solidne wiązanie, dzięki czemu zbrojenie jest stabilniejsze, a powstała na nim konstrukcja trwalsza. Ten model można zakupić w naszej hurtowni Globex w atrakcyjnej cenie.

DRUT do wiązania 1mm - TW1061

Producent MAX nie zawodzi oferowanymi produktami, ponieważ od lat zajmuje się tworzeniem nowoczesnych, solidnych i funkcjonalnych narzędzi, dzięki którym prace na budowie są sprawniejsze, wygodniejsze oraz wymagają użycia niewielkiej siły. Nasza hurtownia oferuje klientom zakup akumulatorowej wiązarki do zbrojeń tej marki. Model RB398S wykorzystuje 3 - splotowy węzeł, co w porównaniu z pracą ręczną, wykonuje się około 5 razy krócej. Wiązarka do prętów zbrojeniowych jest komfortowa w użytkowaniu, dzięki braku potrzeby podłączenia do zasilania, a ponadto jest ona odpowiednio wyprofilowana, dzięki czemu stabilnie trzyma się ją w ręku. Urządzenie jest bardzo szybkie oraz wydajne, ponieważ na jednym naładowaniu możemy wykonać aż 2600 wiązań. Sprzęt można zakupić w naszej hurtowni w korzystnej cenie.

DRUT do wiązania 0.8mm - TW898