Gwoździarki

Gwoździarki to nowoczesne urządzenia, które posiadają wbudowany system pneumatyczny pozwalający wbijać gwoździe w niezwykle szybkim tempie. Istotne jest również z pewnością to, że nie ma konieczności ciągłego napełniania ich w czasie pracy - problem ten rozwiązuje specjalny podajnik. Niektóre modele mogą pomieścić nawet do kilkudziesięciu gwoździ na raz, dzięki czemu prace remontowe i budowlane przebiegają łatwiej oraz sprawniej. Często zdarza się, że można ręcznie ustawić konkretną głębokość wbijania się w materiał.

Gwoździarki akumulatorowe funkcjonują na bazie mechanizmu zamachowego. Ich zaletą jest z pewnością wygoda użytkowania - nie muszą Państwo szukać żadnych zewnętrznych źródeł zasilania ani zastanawiać się czy kabel sięgnie do wybranego miejsca. Wystarczy wcześniej naładować akumulator i cieszyć się nieprzerwaną pracą przez długi czas. Chcąc jeszcze bardziej zabezpieczyć się przed przymusowymi przerwami w pracy, można zaopatrzyć się w dodatkowe akumulatory, które mogą być podłączone do źródła prądu w czasie, gdy ta bateria, która jest umieszczona w gwoździarce, jeszcze bez problemu funkcjonuje. Takie rozwiązanie to nie tylko podniesienie komfortu pracy i przyspieszenie jej tempa, ale również dbanie o ochronę środowiska.


W przypadku gwoździarek akumulatorowych, mamy do czynienia z prostszą konstrukcją niż w modelach gazowych, dzięki czemu nie wymagają one dodatkowych inwestycji w celu sprawnego funkcjonowania. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że są one nieco słabsze od urządzeń zasilanych gazem. Ich zaletą jest natomiast niższa cena, więc idealnie sprawdzą się w przypadku osób, które szukają ekonomicznych rozwiązań.

Oferta gwoździarek akumulatorowych

tlostopka2

Gwoździarka akumulatorowa NR1890DBCL HITACHI-HIKOKI

Niski odrzut, regularne podawanie gwoździ, zintegrowany panel operacyjny, unikalny system napędu pneumatycznego i wiele innych innowacyjnych funkcji to cechy charakterystyczne dla gwoździarki NR1890DBCL od Hitachi-Hikoki. Jest to narzędzie służące do wbijania gwoździ w różne powierzchnie, działające sprawnie i wydajnie, zarówno w niskiej temperaturze, jak i na wysokości, bez konieczności stałego podłączenia do źródła energii.

tlostopka2

Gwoździarka akumulatorowa M18 FFN Milwaukee

Wysoka moc działania umożliwia, z pomocą gwoździarki M18 FFN marki Milwaukee, sprawne oraz powtarzalne wbijanie gwoździ w różne powierzchnie pracy, takie jak drewno lub stal, w zależności od konkretnej sytuacji. Ponadto pracę ułatwiają takie udogodnienia jak dioda LED oraz komfortowy uchwyt i odpowiednie wyważenie sprzętu. Te gwoździarki akumulatorowe są funkcjonalne oraz przydatne, dlatego warto rozważyć ich zakup.

Gwoździarki gazowe aplikują gwoździe dzięki wybuchom, jakie mają miejsce w ich komorze. Ze specjalnego pojemnika wpuszczany jest gaz, a z zasilanego małym akumulatorem iskrownika wydobywa się iskra generująca kontrolowaną eksplozję. W efekcie wydziela się duża ilość gazów, które poprzez rozprężanie się wypychają gwóźdź z ogromną siłą. Automatycznie ładowany jest następny, a urządzenie od razu może wystrzelić ponownie. Rozwiązanie to zapewnia niezwykle wysoką wydajność, a także ogromną energię wylatującego gwoździa, przez co rewelacyjnie sprawdza się w pracy nad betonem lub innym ciężkim materiałem. Gdy pojemnik z gazem się zużyje, trzeba po prostu wymienić go na nowy i można wrócić do pracy, aby wbić kolejne 1000-1500 gwoździ. Jeden akumulator zazwyczaj wystarcza na około 6000-8000 sztuk.

Polecane modele gwoździarek gazowych

tlostopka2

Gwoździarka gazowa IM45GN PASLODE Lithium

Gwoździarki gazowe od Paslode w wariancie IM45GN Lithium to zaawansowane narzędzia do wbijania gwoździ, wykorzystujące technologię gazową, pozwalającą na długotrwałą pracę bez konieczności ponownego ładowania całego urządzenia. Produkt ten zapewnia mobilność i wygodną pracę na terenie budowy lub w trakcie wykonywania działań remontowych, szczególnie w trudno dostępnych miejscach. Oprócz tego warto dodać, że model IM45GN jest gotowy do pracy już w zaledwie kilka sekund po jego włączeniu.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa IM65AF16 PASLODE

Paslode to marka produkująca gwoździarki od wielu lat. Model IM65AF16 charakteryzuje bezprzewodowe działanie, co oznacza, że nie ma potrzeby stosowania dodatkowych kabli ani kompresora powietrza, by to urządzenie funkcjonowało poprawnie. Gwoździarka staje się wówczas łatwo przenośna, co usprawnia realizację konkretnych projektów budowlanych. Wyróżniony przez nas sprzęt jest wyposażony w magazynek na gwoździe, a automatyczny mechanizm w łatwy sposób pozwala uzupełnić brakujące gwoździe, bez potrzeby wyłączania narzędzia.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa IM100Xi PASLODE

Choć historia marki Paslode sięga 1959 roku, ich gwoździarki, w tym model IM100Xi dopiero niedawno zyskały popularność na rynku budowlanym. Zawdzięczają to swojej wszechstronności i mobilności, docenianej przez wielu klientów. Gwoździarki gazowe od Paslode to innowacyjne narzędzia, wykorzystywane najczęściej do wbijania gwoździ w takie materiały jak płyty wiórowe, deski oraz konstrukcje ramowe i wiele innych, regulując również głębokość wbicia oraz kąt gwoździa, w pozycji prostopadłej i na ukos.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa IM90Xi PASLODE

Gwoździarki akumulatorowe typu IM90Xi posiadają uniwersalny napęd Li-Ion gwarantujący szybkie ładowanie, aby na długo dostarczyć energię do urządzenia. Umożliwiają one mobilną i przede wszystkim łatwą pracę. Gwoździarki Paslode można dopasować do indywidualnych preferencji, uzupełniając podstawowe narzędzie o multi-tool, czyli dodatkowe akcesoria. Tego rodzaju produkty sprawdzą się do deskowania oraz konstruowania drewnianych ram.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa PPN50Xi PASLODE

Nowoczesne gwoździarki modelu PPN50Xi to świetny sprzęt do zadań specjalnych, dostosowany do wbijania gwoździ w rozmaite powierzchnie budowlane. Użytkownik oszczędza jednocześnie czas na szukanie podłączenia do prądu, ponieważ urządzenie go nie wymaga. Produkt ten wykorzystuje gwoździe kotwowe na taśmie papierowej oraz posiada wiele cech charakterystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z tą gwoździarką.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa Impulse ST400i PASLODE

Impulse ST400i od Paslode to gwoździarki, w których istnieje możliwość regulacji siły wbijania gwoździ. Sprawia to, że właściciele dostosowują tym samym sprzęt do różnych rodzajów materiałów i zadań, z opcją wykorzystania trybu jednostrzałowego lub wielostrzałowego, z szybkim czasem reakcji, bez żadnych opóźnień. Gwoździarki Paslode są wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu z sukcesem można je wykorzystywać na placu budowy oraz przy innych projektach.

Paslode to znana i ceniona amerykańska marka, która obecnie wchodzi w skład koncernu ITW z Chicago. Firma ta już w 1959 roku skonstruowała pierwszą na świecie gwoździarkę pneumatyczną. Do dziś ich urządzenia są uważane za wyjątkowo efektywne, bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. U nas znajdą Państwo gwoździarki Paslode w atrakcyjnych cenach, a także potrzebne do nich gwoździe. Można je z powodzeniem stosować np. do konstruowania więźb dachowych, podłóg, drewnianych struktur ramowych, belek stropowych i nie tylko.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą gwoździarek gazowych i akumulatorowych firmy Paslode które dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Mamy nadzieję, że każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie!