Gwoździarki akumulatorowe

Gwoździarki akumulatorowe to świetne urządzenia zasilane na akumulator, których silnik umożliwia niezawodną pracę podczas wbijania gwoździ w różne powierzchnie. Produkty tego typu wyróżnia możliwość ładowania akumulatora, co pozwala na korzystanie podczas pracy bez konieczności podłączania do gniazdka. Gwoździarki akumulatorowe charakteryzuje poręczność oraz mała waga umożliwiająca sprawną pracę i przemieszczanie. Napęd w tych urządzeniach dostarcza wystarczającą moc, aby wbijać gwoździe efektywnie, w zaplanowany przez użytkownika sposób. Gwoździarki te są opłacalnym wyborem, dlatego zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszej firmy.

Polecane przez nas modele gwoździarek

tlostopka2

Gwoździarka akumulatorowa NR1890DBCL HITACHI-HIKOKI

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych urządzeń, jeśli chodzi o gwoździarki akumulatorowe jest z pewnością model NR1890DBCL od firmy Hitachi-Hikoki. Produkt ten posiada bezszczotkowy silnik oraz unikalny system napędu pneumatycznego, z możliwością regulacji głębokości wbijania gwoździ. Zapraszamy do zapoznania się z tym modelem oraz zachęcamy do jego zakupu.
tlostopka2

Gwoździarka akumulatorowa M18 FFN Milwaukee

Gwoździarki akumulatorowe M18 FFN firmy Milwaukee to zaawansowany sprzęt do wbijania gwoździ, który oferuje długi czas pracy na jednym ładowaniu i trwałość w trudnych warunkach. Oprócz tego, wspomniane gwoździarki zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkownika, a w swojej klasie mają największą moc. Umożliwia to powtarzalne wbijanie gwoździ w konkretną powierzchnię, także dzięki mechanizmowi uderzeniowemu opartemu o energię pneumatyczną.

Proces wybierania gwoździarki

 • Koszt produktów

  W zależności od konkretnego modelu, marki, funkcji oraz specyfikacji, ceny gwoździarek mogą się wahać od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Przed wykonaniem zakupu należy zatem zwrócić uwagę na budżet oraz możliwości danego urządzenia.

 • Zastosowanie urządzenia

  Jako że gwoździarki są przeznaczone do wbijania gwoździ w różne powierzchnie, warto na wstępie zastanowić się nad wyborem modelu przystosowanego do naszych potrzeb. Zagwarantuje to płynny postęp prac budowlanych przy użyciu tych urządzeń.

 • Rodzaje wykorzystywanych gwoździ

  Gwoździarki akumulatorowe w swojej pracy wykorzystują gwoździe o różnym kształcie, rozmiarze i zastosowaniu. Warto zatem rozważyć kompatybilność i przeznaczenie danych materiałów podczas wyboru odpowiedniego produktu.

 • Waga

  Wyważenie gwoździarki powinno nastąpić po załadowaniu magazynka oraz po przymocowaniu naładowanego akumulatora lub naboju. Pozwala to ocenić czy konkretna waga całego urządzenia odpowiada użytkownikowi.

 • Uchwyt

  Dobrze zaprojektowane uchwyty w gwoździarkach są ergonomiczne, posiadają powłokę antypoślizgową lub gumowe elementy, co zapewnia wygodne trzymanie narzędzia przez dłuższy czas, niwelując przy tym zmęczenie rąk. Zdarza się, że konkretny model umożliwia regulację uchwytu lub posiada funkcje tłumienia wibracji i hałasu.

 • Moc i ciśnienie pracy

  Wykorzystując gwoździarki podczas remontu lub w trakcie budowy, ważne jest, aby stosować właściwą moc i ciśnienie, zgodnie z zaleceniami wskazanymi w ramach konkretnego modelu. Użytkownik powinien także uwzględnić rodzaj materiału, do którego mają zostać wbite gwoździe, ponieważ znacznie zwiększa to skuteczność oraz ułatwia pracę.

Oferta gwoździarek akumulatorowych przystosowana do klientów

Gwoździarki akumulatorowe zostały stworzone z myślą o klientach w branży budowlanej. W ofercie Globex prezentujemy Państwu szeroki wybór produktów dostosowanych do różnych celów i potrzeb. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia o różnych mocach i specyfikacjach, które można z powodzeniem wykorzystywać do prac budowlanych, remontowych lub wykończeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej strony.

Co charakteryzuje Globex?

Globex to renomowana hurtownia artykułów złącznych z 25-letnim doświadczeniem na polskim rynku budowlanym, posiadająca 11 oddziałów w całym kraju. Dzięki bogatej ofercie naszych produktów, ogromnej wiedzy i doświadczeniu specjalistów przygotowaliśmy dla Państwa konkurencyjny asortyment produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie udzielą rad związanych z gwoździarkami oraz innymi urządzeniami widocznymi w naszym serwisie.