Gwoździarki Paslode

Profesjonalne gwoździarki to niezbędne narzędzia, znacznie usprawniające prace budowlane, wykończeniowe lub remontowe czy też czynności związane np. ze stawianiem konstrukcji drewnianych. Stanowią one ważną część wyposażenia specjalistów, skupiających się na precyzji i sprawnym działaniu, a ich wszechstronne zastosowanie sprawia, że są niezastąpione na placu budowy. W Globex proponujemy klientom wiele wariantów świetnej jakości produktów, w tym gwoździarki gazowe, wyróżniające się niezwykłą wydajnością oraz mobilnością, dzięki wykorzystaniu gazu do generowania energii, potrzebnej do wbijania gwoździ.

Oferta produktów od Globex

tlostopka2

Gwoździarka gazowa IM45GN PASLODE Lithium

Model IM45GN od Paslode to zaawansowane narzędzie, łączące w sobie wydajność i mobilność. Postawą jego działania jest gaz oraz zasilanie za pomocą akumulatora litowo-jonowego, co zapewnia niezawodną i długotrwałą pracę, bez potrzeby ładowania. Model ten wyróżnia się niskim odrzutem, co sprawia, że działa precyzyjnie, a gwoździe wbijają się bezproblemowo. Dodatkowo gwoździarkę tą można użyć już kilka sekund po włączeniu, co zdecydowanie przyspiesza tempo pracy.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa IM65AF16 PASLODE

Współpraca z marką Paslode sprawia, że w naszej Hurtowni Globex oferujemy klientom wyjątkowe produkty, dostosowane do ich potrzeb, w tym między innymi znany wśród fachowców model IM65AF16 wyróżniający się wysoką mocą działania, co pozwala efektywnie wbijać gwoździe w różne powierzchnie, takie jak drewno czy stal. Wyróżniona gwoździarka ma również ergonomiczny uchwyt oraz diodę LED, co ułatwia pracę w trudnych warunkach.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa IM100Xi PASLODE

Gwoździarka IM100Xi marki Paslode to nowoczesne narzędzie, doskonale sprawdzające się przy realizacji trudniejszych, specjalistycznych zadań budowlanych. Ułatwia ona precyzyjne wbijanie gwoździ kotwowych na taśmie papierowej w różne powierzchnie, co ułatwia i przyspiesza całą pracę. Gwoździarka IM100Xi cechuje się także regulacją siły wbijania, aby móc dostosować ją do różnych materiałów i zadań. Jest to zatem mobilny sprzęt, z którego zdecydowanie warto korzystać.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa IM90Xi PASLODE

Wyposażona w pojemny magazynek i automatyczny mechanizm uzupełniający, nowoczesna gwoździarka gazowa od firmy Paslode w wersji IM90Xi, dostępna w Hurtowni Artykułów Złącznych Globex, z uwagi na funkcję szybkiego ładowania oraz uniwersalny napęd Li-Ion świetnie sprawdzi się w przypadku wykonywania prac związanych z konstruowaniem drewnianych ram czy też innych zadań, gdzie istotna jest precyzja, mobilność, a także łatwa obsługa.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa PPN50Xi PASLODE

Profesjonalistom poszukującym wielofunkcyjnego sprzętu szczególnie polecamy gwoździarkę gazową marki Paslode w wersji PPN50Xi, z której można korzystać w dowolnym miejscu, ponieważ jest bardzo lekka, posiada energooszczędny tryb uśpienia Start & Go®, a dzięki wydajnemu akumulatorowi nie trzeba podłączać jej do kompresora. Tego typu gwoździarki bardzo dobrze sprawdzają się np. do łączenia konstrukcji z blach perforowanych czy też innych tego rodzaju wsporników.
tlostopka2

Gwoździarka gazowa Impulse ST400i PASLODE

Jedną z kluczowych cech solidnie wykonanej i niezawodnej gwoździarki gazowej Paslode, Impulse ST400i jest opcja regulacji siły wbijania gwoździ zarówno w trybie jednostrzałowym, jak i wielostrzałowym, dopasowując odpowiedni wariant do konkretnego zadania w zależności od indywidualnych potrzeb, eliminując opóźnienia i wpływając pozytywnie na efektywność działań budowlanych. Zupełnie nie dziwi zatem fakt, że tego typu sprzęt, cieszy się coraz większą popularnością.

Gwoździarki przystosowane do Państwa potrzeb

W Hurtowni Globex sprzedajemy jakościowe narzędzia w atrakcyjnych cenach, gwarantując ich niezawodność oraz łatwą dostępność, co jest efektem stałej współpracy z renomowanymi producentami. W ten sposób oferujemy klientom nowoczesne gwoździarki gazowe, akumulatorowe oraz pneumatyczne. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych modeli urządzeń znajdują się w dedykowanych podstronach naszego serwisu. Zachęcamy więc się z nimi zapoznać, aby podjąć świadomą decyzję i wybrać idealną gwoździarkę dla siebie, szczególnie że wszystkie tego typu narzędzia wyróżniają się unikalnymi funkcjami i konkretną specyfikacją techniczną.