Paslode Spit

PPASLODE COMBI X = IM90Xi + PPN50Xi – NOWOŚĆ!!!

PASLODE COMBI X = Gwoździarka gazowa IM90Xi do zbijania konstrukcji drewnianych prac dekarskich (deskowanie, łacenie, kontrłacenie)

+ gwoździarka PPN50Xi do montażu łączników ciesielskich stalowych do konstrukcji drewnianych

Paslode to marka, która tworzy gwoździarki nowej generacji. Czołowe produkty tego producenta są wzmocnioną i udoskonaloną wersją artykułów dotychczas dostępnych na rynku. Gwoździarki gazowe Paslode są odporne na nawet najcięższe warunki atmosferyczne, dzięki czemu umożliwiają pracę w każdej porze roku. Są lżejsze niż poprzednie modele, przez co wygodniejsze i zużywające mniejszą ilość energii. Renoma i wieloletnie doświadczenie marki potwierdzają jakość produktów. Firma charakteryzuje się również doskonałą obsługą klienta – oferuje swoim klientom gwarancję do trzech lat i szybki serwis w razie jakichkolwiek usterek.

tlostopka2

Gwoździarki gazowe

Niezależnie od doświadczenia w dziedzinie budownictwa, gwoździarki okazują się świetnym narzędziem znacznie usprawniającym pracę. Jako profesjonalna Hurtownia Artykułów Złącznych zapraszamy do odwiedzenia dedykowanej sekcji, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat tego, czym dokładnie charakteryzują się gwoździarki gazowe. Na podstronie tej poznają Pańśtwo również oferowane przez nas produkty, gwarantujące wydajność i efektywność na placu budowy lub podczas remontu.
tlostopka2

Gwoździarki akumulatorowe

Gwoździarki to niezwykle praktyczne i wygodne w użyciu narzędzia, zwiększające efektywność prac związanych z montażem i innymi działaniami budowlanymi. Gwoździarki akumulatorowe to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy oczekują swobody podczas pracy. Zapraszamy na dołączoną poniżej podstronę gdzie dowiedzą się Państwo więcej na temat naszego asortymentu oraz tego w jaki sposób działa wbudowany akumulator.